Contact

Voor alle vragen of opmerkingen kan je contact opnemen met:

T: 040-2474900
E: studium.generale@tue.nl

Up to date blijven? Schrijf je in voor onze tweewekelijkse digitale nieuwsbrief en volg ons ook op FacebookInstagram en Twitter.

Bezoekadres 
Gebouw 1 | Auditorium (kamer 2.02)
Groene Loper

Postadres
Postbus 513 | 5600 MB Eindhoven

Navigatieadres
De Zaale | Eindhoven

Plattegrond en routebeschrijving

KVK nummer: 51278871
BTW nummer: NL001956218B01


Openingstijden & locaties

Bureau Studium Generale
maandag t/m donderdag van 9.00 tot 16.30 uur 
Gebouw 1 | Auditorium (kamer 2.02)
Groene Loper 1
Let op: Tijdens de zomerperiode is Studium Generale gesloten van 11 juli tot 15 augustus 2022. We zijn dan telefonisch niet bereikbaar en vragen per email zullen na 15 augustus behandeld worden.


De Blauwe Zaal
lezingen, debatten en live-interviews
Gebouw 1 | Auditorium
Groene Loper 1

Luna
theatervoorstellingen, concerten, workshops en speciale programma's
Gebouw 31
De Lampendriessen 31

Filmhuis De Zwarte Doos
films en documentaires
Gebouw 4
Groene Loper 4
 

Enkele programma's spelen zich af in de stad, zoals het Science Café (boekhandel Van Piere, Nieuwe Emmasingel 44).
  


Medewerkers Studium Generale

Lucas Asselbergs
Hoofd Studium Generale en tentoonstellingen
Auditorium 2.06 / 040-2472634
L.J.Asselbergs@tue.nl

Sanne Claassen
Publieksinformatie en secretariaat
Auditorium 2.02 / 040-2474900
studium.generale@tue.nl

Florence Bouvier
Publieksinformatie en secretariaat
Auditorium 2.02 / 040-2475300
studium.generale@tue.nl

Miep Swaminathan
Communicatie 
Auditorium 2.05 / 040-2475513
m.a.swaminathan@tue.nl

Corine Bolwerk
Programmamaker | o.a. film, theater, workshop

David Ernst
Programmamaker | o.a. muziek, workshop
Auditorium 2.02 / 040-2472013
D.A.C.Ernst@tue.nl

Liza Gloudemans
Programmamaker | o.a. theater, film en workshop
Auditorium 2.02/ 040-2473492
l.s.gloudemans@tue.nl

Marle de Jonge
Programmamaker | o.a. lezing, debat, workshop
Auditorium 2.05 / 040-2472828
m.de.jonge@tue.nl

Gijs van de Sande
Programmamaker | o.a. lezing, debat, workshop
Auditorium 2.05 / 040-2472071
G.v.d.sande@tue.nl

Brit Thomassen
Programmamaker | o.a. film en theater
Auditorium 2.05 / 040-2475348
b.l.thomassen@tue.nl

Studentassistenten
Martijn van Leeuwen | ondersteuning website, livestreams
Sverre Tveitan | programma-ondersteuning lezing, debat & interview
Famke Berg | Luna techniek en ondersteuning
Luuk Gubbels | Luna kassa en publiciteit
Louis Bartholomeus Herranz | filmhuis De Zwarte Doos kassa
Witold Greda| filmhuis De Zwarte Doos operator

 

Tweewekelijks alle programma's gemakkelijk op een rijtje in je inbox?

Schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven
x