Contact

Telefoon 040-2474900
studium.generale@tue.nl
www.tue.nl/sg

Volg ons ook op Facebook en Twitter.

 

Bezoekadres 
Gebouw 1 | Auditorium (kamer 2.02)
Groene Loper

Postadres
Postbus 513 | 5600 MB Eindhoven

Navigatieadres
De Zaale | Eindhoven

Plattegrond en routebeschrijving



Openingstijden & locaties

Kantoor Studium Generale
maandag t/m donderdag van 9.00 tot 16.30 uur
(Van vrijdag 20 juli tot maandag 13 augustus is ons kantoor gesloten)
Gebouw 1 | Auditorium (kamer 2.02)
Groene Loper 1

De Blauwe Zaal
lezingen, debatten en live-interviews
Gebouw 1 | Auditorium
Groene Loper 1

Luna
theatervoorstellingen, concerten, workshops en speciale programma's
Gebouw 31
De Lampendriessen 31

Filmhuis De Zwarte Doos
films en documentaires
Gebouw 4
Groene Loper 4
Enkele programma's spelen zich af in de stad, zoals het Science Café (boekhandel Van Piere, Nieuwe Emmasingel 44).
 


Medewerkers Studium Generale

Lucas Asselbergs
Hoofd bureau
Auditorium 2.06 / 040-2472634
L.J.Asselbergs@tue.nl

Florence Bouvier
Bureau
Auditorium 2.02 / 040-2475300
f.bouvier@tue.nl

Jeanneke Grimbergen
Bureau en publiciteit
Auditorium 2.02 / 040-2474900
a.g.p.m.grimbergen@tue.nl

Corine Bolwerk
Programmamaker | o.a. film, theater, workshop
Auditorium 2.06 / 040-2475348
C.J.C.B.Bolwerk@tue.nl

David Ernst
Programmamaker | o.a. muziek, workshop
Auditorium 2.02 / 040-2472013
D.A.C.Ernst@tue.nl

Marle de Jonge
Programmamaker | o.a. lezing, debat, workshop
Auditorium 2.05 / 040-2472828
m.de.jonge@tue.nl

Gijs van de Sande
Programmamaker | o.a. lezing, debat, workshop
Auditorium 2.05 / 040-2472071
G.v.d.sande@tue.nl

Esther van Kalken
Programma en communicatie
Auditorium 2.02/ 040-2473492
e.kalken@tue.nl

Miep Swaminathan
Communicatie
Auditorium 2.05 / 040-2475513
m.a.swaminathan@tue.nl

Anna Houwen
Grafische vormgeving, film+ en tentoonstellingen
Auditorium 2.06 / 040-2473416
A.Houwen@tue.nl

Studentassistenten
Esmee Esselaar| Ondersteuning bureau SG en Filmoperateur
Jasper van Eck | Luna techniek en ondersteuning
Teun van Acker | Filmhuis De Zwarte Doos kassa
Sander Damsma | Luna techniek en ondersteuning
Lysanne Remmelswaal | Luna kassa en publiciteit
Evelien Schumacher | programma-ondersteuning lezing, debat & interview